Кабмін встановив стартову ціну 45% акцій "Крименерго" на рівні 246 млн грн


Кабмін встановив стартову ціну 45% акцій "Крименерго" на рівні 246 млн грн

Розпорядженням № 116-р від 5 березня 2012 р. Кабінет міністрів України встановив стартову ціну 45%-го держпакету акцій енергопостачальної компанії ВАТ "Крименерго" на рівні 246 млн грн. Відповідне розпорядження опубліковане на сайті уряду.

Номінальна вартість встановлена на рівні 19,45 млн грн.

Згідно з розпорядженням, потенційний покупець повинен забезпечити досягнення фактичних річних технологічних втрат електроенергії на рівні не вище нормативних, починаючи з 2014 р.; модернізацію та будівництво електричних мереж та обладнання; недопущення утворення простроченої заборгованості товариства перед працівниками заробітної плати та інших виплат, а також недопущення звільнення працівників товариства з ініціативи покупця чи уповноваженого ним органу (з деякими винятками) протягом шести місяців від дати переходу до покупця права власності на пакет акцій.

Нагадаємо, Фонд державного майна України (ФДМУ) в 2012 р. повідомив, що продовжить приватизацію енергетичних компаній. 25 січня повідомлялося, що 45% акцій "Крименерго" були списані з рахунку НАК "Енергетична компанія України" і зараховані на рахунок ФДМУ. На рахунку НАК "ЕКУ" залишився держпакет акцій "Крименерго" в розмірі 25% статутного фонду. Статутний фонд "Крименерго" становить 43 млн 241,88 тис грн.

Відзначимо, 21 грудня 2011 р. Кабінет міністрів прийняв постанову, якою продовжив терміни продажу енергетичних компаній до кінця 2012 р. В уряді впевнені, що приватизація українських енергетичних компаній дозволить залучити в сектор багатомільярдні приватні інвестиції, яких вони так потребують.

До державного бюджету України в 2011 р. від приватизації державних об'єктів надійшло 11,5 млрд грн. У січні 2012 р. - 2,5 млрд грн. Кабінет міністрів України планує рівень надходжень до держбюджету 2012 від приватизації держмайна на рівні не менше 10 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua