Безкоштовний семінар для представників фінансової сфери в Києві


Безкоштовний семінар для представників фінансової сфери в Києві

16 березня компанія "Бегун-Украина" спільно з порталом Finance.ua, за участі компаній "1С- Битрикс", "Ашманов і Партнери" проводить в Києві безкоштовний спеціалізований семінар "Як представникам фінансової сфери залучити клієнта за допомогою Інтернету".

Захід орієнтований на спеціалістів з маркетингу, реклами і продажів банків, брокерських компаній, кредитних спілок, інвестиційних компаній.

Слухачі семінару ознайомляться з ефективними методами просування товарів та послуг своїх компаній засобами контекстної і медійної інтернет-реклами.

В програмі:

14.00 – 14. 45 – Можливості "1С-Битрикс: Керування сайтом2 для розробки ефективного інтернет-проекту/ Дмитро Суслов, виконавчий директор "1С-Битрикс" в Україні

14.45 -16.00 – Як за допомогою контекстної реклами збільшити продажі?/ Дмитро Кустов, керівник відділу роботи з клієнтами "Бегун-Украина".

16.00 – 16.15 –перерва на каву

16.15 – 17.00 – Комплексний підхід до просування проектів в Інтернеті/ Віталій Алексахін, керівник просування в західному сегменті "Ашманов і партнери Украина"

17.00 – 17.40 – Промоінструменти для банківських продуктів: критерії вибору, планування, оцінка ефективності/ Тетяна Гордєєва, керівник відділу маркетингу порталу Finance.ua

Участь в семінарі безкоштовна, необхідно попередньо зареєструватися, відправивши заявку на seminar.kyiv@begun.ru (зазначивши ваші ПІБ, компанію і контактний телефон), або за телефоном +38 (044) 498-2677. Контактна особа: Марина Малишева.

Дата: 16 березня 2012 року

Час: 14.00-17.40

Місце: Київ, вул. Саксаганського 77, 6 поверх

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Finance.UA
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua