Nexia DK відкрила офіс та провела збори Ділового Клубу Nexia Ukraine на Закарпатті


Nexia DK відкрила офіс та провела збори Ділового Клубу Nexia Ukraine на Закарпатті

16-го лютого, з нагоди підписання угоди про партнерство та співпрацю між групою компаній "Nexia DK. Auditors & Consultants" та Аудиторською компанією "Закарпат-Бізнес-Консалтінг", в Ужгороді відбулися збори Ділового Клубу Nexia Ukraine.

Ужгород є вже четвертим містом, в якому відтепер проводитимуться збори Ділового Клубу. Партнерство із закарпатськими колегами, надасть нам змогу постійно підтримувати наших клієнтів із Закарпатської області.

Організатором заходу виступила Nexia DK. Auditors & Consultants Nexia DK. Auditors & Consultants . Партнером заходу в Ужгороді виступила аудиторська компанія "Закарпат-Бізнес-Консалтінг".

Цілями Ділового Клубу є створення спільноти для обміну досвідом управління компаніями та неформального спілкування учасників. Темою обговорення перших зборів, у яких взяло участь понад 30 представників середніх та великих компаній із Закарпаття було "Структурування бізнесу".

Після вітального слова керуючого партнера Nexia DK Романа Білика та директора аудиторської компанії "Закарпат-Бізнес-Консалтінг" Ярослава Голубки щодо цілей та мети Ділового Клубу, Степан Ревич, керівник напрямку консалтингу, доповів про управлінські аспекти теми, навівши багато прикладів з власного досвіду. Наступною була доповідь Андрія Костюка, партнера напрямку міжнародного права, про юридичні особливості структурування бізнесу. Про фінансові аспекти, ризики й надання впевненості доповів Роман Білик. Ярослав Нагул, партнер напрямку оцінка, розповів про особливості оцінки бізнесу. Після офіційної частини доповідей учасників запросили до неформального спілкування за кавою.

З огляду на позитивні відгуки учасників заходу, організатори планують проводити Клуб в місті Ужгород на регулярній основі. Участь у Клубі для представників компаній є безкоштовною (для участі необхідна попередня реєстрація).

За детальнішою інформацією про участь у Діловому Клубі Nexia Ukraine, будь ласка, звертайтеся до менеджера з розвитку Nexia Ukraine Юлії Мацех (YuliyaMatsekh@dk.ua).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Нексія ДК
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua