Влада Севастополя заявила, що Чорноморський флот Росії самовільно зайняв 38 причалів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Влада Севастополя заявила, що Чорноморський флот Росії самовільно зайняв 38 причалів

634
Чорноморський флот Російської Федерації використовує 38 причалів, які не включені до міжурядової угоди про умови оренди, повідомив перший заступник голови Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Савенков.
"На жаль, зовсім недавно ми з'ясували, що 38 причалів, які використовуються ЧФ РФ, не увійшли до міжурядової угоди. Зараз порушується питання про те, що потрібно їх або повернути місту, або надавати якусь компенсацію", - заявив він.
За словами севастопольського чиновника, даний факт виявився під час інвентаризації майна флоту: "Зараз ми, як гостинні господарі, природно, задаємо питання: як бути і що робити, справедливість же повинна бути".
"Історично склалося так, що понад 50% причальних стінок займає наш улюблений ЧФ РФ. Все змінюється, місто розвивається, воно зацікавлене, щоб цей розвиток був швидким, комфортним для мешканців і гостей міста. Зараз Росії зроблено пропозицію про те, що багато причалів і території не завантажені і не використовуються так, як повинні використовуватися. Це, звичайно, міждержавний рівень, президентам нашим вирішувати ці питання. І, звичайно ж, Росія в пріоритеті, Росії пропонується освоювати ці території, інвестувати в них для того, щоб місто і порт розвивалися, не тільки у військовому напрямку", - зазначив Савенков.
При цьому, говорячи про перспективи вкладення інвестицій, чиновник заявив: "Ми робимо пропозиції Росії. Запропоновано 6 серйозних пілотних проектів. У нас в центрі міста 24-й, 54-й заводи стоять (мова про заводи, які раніше входили до складу будівельного комплексу Чорноморського флоту), багато площ в Козачій бухті, 133 гектари під Росією, не використовуються. Херсонеський аеродром, - там близько 190 гектарів у Росії. Території не освоюються", - заявив він.
Як повідомлялося, інвентаризація об'єктів нерухомості, що використовуються ЧФ Росії на підставі угоди між Україною і РФ про параметри розділу Чорноморського флоту, розпочалася 6 жовтня 2011 року.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас