Королевська має намір найближчим часом презентувати план розвитку країни


Королевська має намір найближчим часом презентувати план розвитку країни

Лідер Української соціал-демократичної партії (УСДП), народний депутат Наталія Королевська заявила, що найближчим часом буде презентовано план економічного розвитку України.

Як повідомляє прес-служба УСДП, про це Королевська заявила під час засідання громадської ради Харківщини, передає Інтерфакс-Україна.

"Наше завдання - розробити єдиний план економічного розвитку країни, і показати людям, який уряд і яку майбутню команду ми готові представити, щоб люди нам повірили", - сказала Королевська.

"Ми повинні разом з громадськими лідерами, громадськими організаціями взяти на себе відповідальність у складанні єдиного народного списку на вибори. Щоб саме громадські лідери - люди, які користуються народною довірою - прийшли в парламент в 2012 році. Ми зараз працюємо над механізмом формування народного списку", - підкреслила лідер УСДП.

Королевська закликала протистояти "будь-яким провокаціям нинішньої влади, спрямованим на внесення розбрату серед опозиції і суспільства".

"Я вже неодноразово казала, що тільки громадянське суспільство, об'єднавшись з опозицією, зможе реально змінити ситуацію в країні. Тому ми повинні протистояти будь-яким провокаціям влади, спрямованим на те, щоб пересварити між собою як опозиційні партії, так і суспільство з опозицією", - зазначила вона.

Під час дискусії з учасниками Громадської ради Харківщини Королевська закликала майбутніх кандидатів у депутати по мажоритарних округах скооперуватися між собою і допомагати один одному.

"В такому випадку у влади не залишиться жодних шансів на перемогу. Ніякий адмінресурс їй не допоможе, якщо громадські лідери допоможуть один одному, будуть активно працювати на округах, і люди будуть їм довіряти", - підкреслила політик.

Також під час зустрічі було прийнято рішення продовжувати співпрацю і активний діалог між Громадською радою Харківщини і УСДП.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua