153
Аналітик: Тільки фактор боргової кризи єврозони стримує зростання цін на нафту
— Енергетика
Ціни на нафту пригальмували своє активне зростання, оскільки геополітична напруженість навколо Ірану і фактор похолодання в Європі затьмарили нові побоювання про боргову кризу єврозони, вважає старший партнер в Purvin & Gertz Віктор Шам.
"Геополітичні події навколо Ірану і на Близькому Сході, а також дуже холодна погода по всій Європі надають підтримку цінам на Brent. Ми продовжуємо чекати ціни нафти ще вище, але фактор боргової кризи єврозони надає знижувальний тиск", - зазначив Шам в інтерв'ю Reuters.
Нагадаємо, за підсумками вчорашнього торговельного дня нафта на біржах в Лондоні і в Нью-Йорку показала різноспрямовані зміни. Ціна нафти Brent зросла на 1,2% і досягла максимального значення більш ніж за півроку, встановившись вище позначки 115,9 дол./бар. У той же час ціна нафти WTI (Light Sweet) знизилася на 1% і встановилася нижче 97 дол./бар.
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Збільшення видобутку нафти у Венесуелі малоймовірне щонайменше до кінця десятиліття — Bloomberg
Мерц заявив, що Україна на межі гуманітарної енергетичної кризи
рф використовує єдиний криголам для обходу санкцій США щодо експорту скрапленого газу
Рубіо озвучив плани США щодо венесуельської нафти
У 2026 році в Україні планують ввести ще понад 500 МВт розподіленої генерації
Через обстріли вкотре пошкоджено лінію живлення ЗАЕС — Міненерго
