1342
У Києві різко подорожчало житло
— Нерухомість
Інформацію про збільшення вартості житла в столиці з посиланням на результати індексу світових ринків міської елітної нерухомості навела компанія Knight Frank.
"Що стосується київського ринку елітного житла, в 2011 році середні ціни протягом усього року показували різноспрямовані тренди. При цьому у другій половині 2011 року зростання цін у столиці України склало 14,2%, а річний показник дорівнював 7,5%. Це обумовлено виходом на ринок нової пропозиції з високими ціновими характеристиками, наприклад, комплекс Diamond Hill", - прокоментувала ситуацію на ринку елітного житла в Києві регіональний директор департаменту житлової нерухомості Knight Frank Russia & CIS Олена Юргенева.
Згідно з повідомленням, Москва посіла п'яте місце за темпами зростання цін на елітне житло з показником 9,8%, а Санкт-Петербург замикає десятку лідерів зі зростанням цін на 4%. При цьому лідером рейтингу стало африканське місто Найробі зі зростанням 25%.
Разом з тим, найбільше зниження середньої вартості елітного житла торік спостерігалося в Мумбаї - 18,1% і Монако - 10%.
За матеріалами: Сьогодні
Поділитися новиною
Також за темою
Ціни на оренду в Іспанії будуть зростати: прогноз на 2026 рік
Як протягом 10 років зростали ціни на житло в ЄС (інфографіка)
Чому квартири в Україні не дешевшають попри слабкий попит — пояснення експертки
У Києві один із найбільших довгобудів пішов з аукціону за 560 млн гривень — деталі
Житлові ваучери для ВПО з ТОТ: як формуватиметься черга
Ціни на будинки під Києвом відрізняються майже у 8 разів
