0 800 307 555
0 800 307 555

У квартирі голови Укртатнафти провели обшук


У квартирі голови Укртатнафти провели обшук

Представники правоохоронних органів провели обшук у квартирі голови правління компанії "Укртатнафта" (Кременчуцький НПЗ, Полтавська область) Павла Овчаренка в Одесі. Про це Українським Новинам повідомило інформоване джерело.

За його словами, обшук проводився з санкції суду від 16 січня в рамках розслідування справи про розтрату компаніями Агропрайм і Агрікор майна, яке знаходилося в заставі в Альфа-Банку. Джерело підкреслило, що справа, яка розслідується, не стосується діяльності Укртатнафти і пов'язаних з нею підприємств.

Згідно з матеріалами розслідуваної справи, протягом 2007-2008 років ТОВ "Агрікор" та ТОВ "Агропрайм" взяли в Альфа-Банку кредити на загальну суму понад 90 мільйонів гривень. Для забезпечення кредитних договорів банком і декількома фіз- і юрособами були укладені договори на заставу майна на суму понад 150 мільйонів гривень. У 2009 році заставне майно "Агрікор" та "Агропрайм" було продано ТОВ "Агрікор Холдинг", ТОВ "Елеватор Агро", ТОВ "Сервіс Грейн", і ТОВ "Агропрайм Холдинг".

Як повідомлялося, Овчаренко займає посаду голови Укртатнафти з 2007 року. Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" належить 43,054% Укртатнафти, рештою акцій володіє група компаній, афільованих з ПриватБанком, яка і здійснює оперативне управління заводом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua