Тігіпко придумав, як зменшити плату за газ


Тігіпко придумав, як зменшити плату за газ

Віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявляє про можливе скорочення плати за газ у випадку впровадження енергозберігаючих технологій

Про це "Коментарям" повідомили в прес-службі Кабміну.

"Енергозберігаючі програми дозволять заощадити на платі за газ", - сказано в ньому з посиланням на Тігіпко.

Віце-прем'єр наводить приклад досвіду інших країн Східної Європи.

" З досвіду Східної Європи можна сказати, що завдяки енергозберігаючим програмам навіть після підвищення тарифів люди платили за тепло практично стільки ж, скільки й раніше. У Польщі, наприклад, утеплення будинків дало економію в 51%", - відзначив чиновник. На його думку, на даний напрямок необхідно виділяти більше вільних коштів, активно розбудовуючи цю галузь науки та економіки.

"Уже в наступному році в нас не буде такого навантаження як зараз у зв'язку з Євро-2012 і перший напрямок, у який... потрібно вкладати бюджетні гроші, - це енергозбереження", - вважає Тігіпко.

Він підкреслює, що населення необхідно забезпечити дешевими кредитами для установки казанів, які працюють на альтернативному паливі, для заміни вікон і дверей, для інших заходів щодо утеплення будинків.

"Коли енергоносії дорожчають, не з підвищення тарифів на комунальні послуги потрібно починати, а з енергозбереження. Як на рівні держави та промисловості, так і в кожному окремому будинку ", - вважає віце-прем'єр.

Він також підкреслив необхідність створення відповідних програм на рівні місцевих влад.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua