Експерт: Україні нереально постачати газ із Норвегії


Експерт: Україні нереально постачати газ із Норвегії

В Україну сьогодні немає можливості постачати газ із Норвегії. Про це сказав незалежний експерт з енергетичних питань Володимир Саприкін, пише УНН.

"На жаль, сьогодні немає можливості, щоб Норвегія поставляла Україні газ. Це абсолютно нереально. Нагадую, що газопроводи йдуть на Захід і газ йде туди. Отже, з Норвегії, через велику кількість країн, не можна поставляти газ, оскільки він йде в іншому напрямку. І країни поставляють газ в іншу сторону, в тому числі і Україна", - запевнив незалежний експерт.

Нагадаємо, Міністерство нафти та енергетики Норвегії повідомило, що їхня країна розглядає можливість безперебійного постачання свого газу в Україну. Зокрема, профільний міністр Інгмар Сундстрем зазначав, якщо Україна звернеться за безпосередньою допомогою до них, то вони готові її надати.

"Експортні ціни на газ, що транспортується з Норвегії, для Києва будуть розраховуватися на максимально пільгових умовах", - сказав Сундстрем.

Проте, єдиною проблемою, за його словами, в даному випадку може стати відсутність ліній прямого норвезько-українського газопроводу і порівняно високі витрати на доставку енергоносіїв морським і наземним транспортом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua