Американський експерт: Україна не скоро стане членом ЄС — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Американський експерт: Україна не скоро стане членом ЄС

543
Україна не зможе стати членом Європейського Союзу найближчим часом через судовий процес над Юлією Тимошенко.
Про це заявив під час євроатлантичного форуму "Україна і ЄС на порозі нової Угоди про асоціацію: вільна торгівля, енергетична безпека і демократія", який проходив в Києві, глава департаменту європейської безпеки дослідницького центру RAND (Вашингтон) Стівен Ларабі, передає УНІАН.
Аналітик пов'язує це з ув’язненням лідера опозиційної партії "Батьківщина", колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко, оскільки така ситуація не відповідає європейським принципам.
Також експерт вважає, що боргова криза в Європі не буде сприяти цьому, тому що ЄС буде намагатися вирішити свої внутрішні проблеми.
Крім того, підкреслив Ларабі, у багатьох аспектах Україна повинна визначитися зі своєю політичною самоідентифікацією.
"Але двері (ЄС) потрібно залишити відкритими (для України - Фокус), оскільки Україна не може стати придатком політики Росії", - зазначив експерт.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас