666
Точка зору: В газових переговорах Янукович показав себе проукраїнським політиком
Газові переговори між Україною і Росією спростували твердження опозиції про те, що президент України Віктор Янукович позиціонує себе як проросійський президент. Про це коментарі УНН сказав народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник.
"Події, пов'язані з газовими переговорами, розвіяли міф про те, що Янукович нібито є проросійським політиком. Проросійський політик задовольняв би будь-яку примху російської сторони. Але він не став віддавати "трубу" за білоруським варіантом і вступати до Митного союзу. Він чітко і ясно заявляє про інтереси України. Віктор Янукович вже зараз зарекомендував себе як проукраїнський президент", - зазначив Олійник.
Народний депутат зазначив, що заяви опозиції про диктатуру в Україні є надуманими.
"Яка дивна диктатура виходить у нас. Прийнято закон про доступ до публічної інформації, демократичний закон про вибори. Ініційовано розгляд більш ліберального КПК. Невже це було б можливим за наявності диктатури?", - додав Олійник.
Нагадаємо, раніше президент України Янукович зазначав, що вже в 2011 році Україна вийшла на великі обсяги видобутку власного газу - і надалі буде їх нарощувати.
За матеріалами: УНН
Поділитися новиною
Також за темою
США планують збільшити стратегічні запаси урану для розвитку ядерної енергетики
Сховища газу у ЄС заповнені рекордно низько за останні 3,5 роки
На Тернопільщині ексбанкір підробляв картки й ошукав клієнтів більш ніж на 1 млн грн
Toyota презентувала оригінальний електробус із автопілотом (фото)
Citigroup прогнозує падіння Ethereum до $4300 до кінця року
Apple підтвердила роботу над повністю скляним iPhone