Експерт: Ніхто не подумав, як возити вугілля на київські ТЕЦ


Експерт: Ніхто не подумав, як возити вугілля на київські ТЕЦ

Голова наглядової ради енергокомпанії "Київенерго" Іван Плачков вважає малоймовірним переведення ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, що перебувають в управлінні компанії, на спалювання вугілля.

Про це він заявив на прес-конференції в УНІАН.

За його словами, це малоперспективно в першу чергу тому, що на сьогоднішній день мало опрацьована логістика доставки вугілля на столичні теплоелектроцентралі.

У той же час Плачков зазначив, що даний шлях, можливо, буде прийнятним для низки інших регіональних ТЕЦ, які на сьогоднішній день перебувають в управлінні НАК "Нафтогаз України".

У випадку ж з київськими ТЕЦ, вважає голова наглядової ради, мова може йти в першу чергу про скорочення енергозатратності їхньої роботи при збереженні існуючого палива - природного газу.

Як повідомляв УНІАН, 16 січня ц.р. міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко заявив, що Україна планує перевести усі ТЕЦ з газу на вугілля, що дозволить економити близько 6 млрд. куб. м газу на рік.

"Ми переводимо всі наші ТЕЦ на вугілля. На це буде потрібен приблизно рік, але ми цю роботу вже почали", - сказав він.

Міністр зазначив, що для реалізації цієї програми необхідно прийняти закон, який дозволить приватизацію ТЕЦ і передачу їх у концесію.

Як повідомляв УНІАН, депутат Київської міської ради Іван Плачков (фракція партії "УДАР") має намір написати заяву про вихід з партії "УДАР" і складання повноважень депутата міськради у зв'язку з обранням його головою Наглядової ради енергокомпанії "Київенерго". За його словами, таке рішення зумовлене бажанням уникнути "необґрунтованої критики" і дистанціюватися від політичних питань при вирішенні питань, пов'язаних з житлово-комунальною сферою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua