ЗМІ: в найбільшому нафтовому терміналі Лівії висадився 12-тисячний контингент військ США


ЗМІ: в найбільшому нафтовому терміналі Лівії висадився 12-тисячний контингент військ США

Американський контингент військ в кількості 12 тис. осіб висадився в найбільшому нафтовому терміналі Лівії - місті Марса-ель-Брега. Метою висадки американських солдатів, за офіційною версією, є підтримання стабільності у регіоні і забезпечення безпеки населення регіону, передає іранський телеканал PressTV.

Марса-ель-Брега став одним з перших міст, що вийшли з-під контролю офіційного Тріполі під час громадянської війни 2011 р. У серпні 2011 р. війська Перехідної національної ради (ПНР) захопили місто після тижневого штурму.

Відзначимо, напередодні висадки американських солдатів розлючений натовп в Бенгазі взяв приступом будинок ПНР Лівії, зажадавши від перехідного уряду більшої "прозорості" та "справедливості", а також урахування народної думки в ухваленні нового закону про вибори у перехідний парламент країни.

Громадянська війна в Лівії спалахнула в лютому 2011 р. Під час тривалого протистояння лівійським опозиціонерам за активної повітряної підтримки західної коаліції вдалося зломити опір регулярної армії, підконтрольної полковнику Муаммару Каддафі. В кінці серпня заколотникам вдалося захопити столицю Лівії. У жовтні 2011 р. Каддафі, з серпня перебував у бігах, загинув за нез'ясованих обставин в околицях міста Сирт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua