Kodak отримає 650 млн доларів на операційну діяльність від Citigroup — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Kodak отримає 650 млн доларів на операційну діяльність від Citigroup

232
Федеральний суд Нью-Йорка у справах про банкрутство схвалив отримання "фінансування боржника у володінні" в розмірі 650 млн доларів виробником фототехніки і супутніх товарів Eastman Kodak від банку Citigroup для підтримки операційної діяльності, повідомляє агентство Bloomberg.
Фінансування боржника у володінні - це нове запозичення коштів компанією в період дії статті 11 процедури банкрутства. Напередодні Kodak подав до суду відповідну заяву, розраховуючи на суму 950 млн доларів. Як пише Bloomberg, представники Kodak мають намір домогтися отримання всієї суми.
Активи компанії в даний час оцінюються в 5,1 млрд доларів, а обсяг боргів становить 6,8 млрд. Як заявив адвокат Маршалл Хюбнер, який представляє в суді Citigroup, банк зробить все необхідне для порятунку Kodak. Додатковий капітал керівництво виробника має намір заробити шляхом продажу портфеля на 1,1 тис. патентів. До 30 червня суду повинно бути представлено клопотання на аукціон з реалізації цих патентів.
План реструктуризації, згідно з пунктами статті 11, Kodak зобов'язаний направити до суду до 15 лютого 2013 року. При цьому раніше група власників акцій компанії висловила протест проти надання компанії додаткових коштів, мотивуючи його тим, що помилкова стратегія керівництва Kodak вже привела до колосальних боргів, які неможливо виплатити, отримавши порівняно невелику суму від Citigroup. На їхню думку, умови повернення позики банку можуть принести збитки власникам акцій Kodak, і близько 700 млн буде просто "викинуто на вітер". З урахуванням такої позиції вкладників суд скоротив обсяг позики, що видається, із спочатку затвердженої суми на 50 млн доларів.
За матеріалами:
Банки.ру
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас