Азаров: Україна зацікавлена розвивати співробітництво зі США в сфері видобутку газу і ядерної енергетики


Азаров: Україна зацікавлена розвивати співробітництво зі США в сфері видобутку газу і ядерної енергетики

Україна і США зацікавлені розвивати співпрацю в енергетичній сфері, зокрема у сфері газовидобутку та ядерної енергетики. Про це йшла мова на зустрічі прем'єр-міністра України Миколи Азарова зі спеціальним посланцем Державного секретаря США з енергетичних питань в Євразії Річардом Морнінгстаром, передає прес-служба Кабінету міністрів.

Зокрема, Азаров зазначив, що Україна має намір значно збільшити обсяги газу власного видобутку. "Ми будемо вдячні, якщо американські інвестори будуть співпрацювати з нами у розробці та освоєнні родовищ... Ми високо цінуємо нашу співпрацю, особливо в сфері енергетики", - заявив прем'єр-міністр. При цьому він назвав перспективним розвиток співробітництва між Україною та США у сфері ядерної енергетики.

Прем'єр-міністр подякував уряду США за внесок у сумі 123 млн дол на чорнобильські проекти, зокрема, для перетворення об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему.

У свою чергу, спеціальний посланець Державного секретаря США з енергетичних питань в Євразії Річард Морнінгстар підкреслив, що США завжди приділяють особливу увагу Україні і готові співпрацювати з нею у багатьох напрямках.

"Ми вважаємо Україну важливою країною-партнером", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше Морнінгстар заявив, що українсько-американський меморандум щодо сланцевого газу запрацює вже в листопаді 2012 р.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua