Депутат Київради хоче, щоб до Наглядової ради Київенерго пустили киян


Депутат Київради хоче, щоб до Наглядової ради Київенерго пустили киян

Голова постійної комісії Київради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Юрій Бондар вважає, що після приватизації "Київенерго" громада Києва повинна мати певний механізм взаємодії та контролю щодо подальшого розвитку енергокомпанії.

За його словами, у міської влади мають бути певні важелі впливу на інвестора. "Найкращий варіант - це представництво в наглядовій раді. Тому що на сьогоднішній момент в органах управління "Київенерго" немає представників громади Києва", - вважає Бондар.

У той же час він зазначив, що ввести представників громади Києва в органах управління "Київенерго" - це виключно право і воля акціонерів енергокомпанії.

Нагадаємо, 9 грудня 2011 року Фонд держмайна провів конкурс за принципом аукціону з продажу 25% акцій "Київенерго". У торгах взяли участь компанії DTEK Holdings Ltd і "Полтаваобленерго". Стартова ціна пакета становила 432,3 мільйона гривень. DTEK запропонувала за пакет на 18,2 мільйона гривень більше від стартової ціни і була визнана переможцем торгів.

DTEK-найбільша приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ).

"Київенерго" - акціонерна енергокомпанія, яка забезпечує повний цикл енергопостачання міста Києва, з єдиним процесом виробництва, передачі, розподілу та збуту електричної і теплової енергії кінцевим споживачам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua