Лукашенко: Єдиною валютою ЄЕП може стати тільки нова валюта — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Лукашенко: Єдиною валютою ЄЕП може стати тільки нова валюта

Валюта
527
Єдиною валютою Єдиного економічного простору може стати тільки нова валюта, вважає президент Білорусії Олександр Лукашенко.
"Ми ще це питання не обговорювали. Ми не відкидаємо, що може бути єдина валюта. Але це має бути нова валюта, як в Європейському союзі, якесь " євро", - сказав Лукашенко в інтерв'ю китайським ЗМІ." Але ні тенге, ні білоруський рубль, ні російський, а щось в плані єдиної валюти", - додав він.
За словами білоруського лідера, такої ж думки дотримуються і інші партнери Білорусії з ЄЕП. "У першому наближенні, коли ми обговорювали це питання, ми про це говорили. І росіяни, і казахстанці, і ми сходимося на тому, що це нормально", - сказав він.
Втім, Лукашенко не вважає введення єдиної валюти ЄЕП найближчою перспективою. "Це остання стадія наших переговорів і нашого руху до більш тісного Євразійському союзу. Ми ще поки до цього не дійшли, для цього будуть потрібні роки", - сказав він.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас