0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Через суди Коломойський не продав "Нафтогазу" газ


Через суди Коломойський не продав "Нафтогазу" газ

Найбільша в Україні нафтовидобувна компанія "Укрнафта" не продавала природний газ Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" в 2011 році.

Про це передають Українські новини з посиланням на інформоване джерело.

За його словами, компанії продовжують судову тяганину щодо права власності на понад 3 млрд куб. м газу, які раніше були закачані в підземні сховища.

У 2011 році "Укрнафта" видобула 1 657,2 млн куб м природного газу (без урахування газу, видобутого за договорами про спільну діяльність).

Нагадаємо, згідно із законодавством, компанії, частка держави в яких перевищує 50%, зобов'язані продавати видобутий газ уповноваженій Кабінетом Міністрів компанії "Нафтогаз України", для подальшої реалізації цього палива населенню.

50%+1 акція "Укрнафти", що є відкритим акціонерним товариством, належить "Нафтогазу", близько 42% акцій належить компаніям, афілійованим із ПриватБанком.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування