Азаров: Україна не буде закуповувати у Росії прописані в контрактах обсяги газу


Азаров: Україна не буде закуповувати у Росії прописані в контрактах обсяги газу

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявляє, що Україна не збирається купувати в Росії ту кількість газу, яка передбачена в чинних контрактах.

"Ми їм чітко сказали, що ми не збираємося закуповувати таку величезну кількість газу, яку забито ось в цих контрактах, в кабальних контрактах", - сказав він журналістам у вівторок у Хмельницькому.

Коментуючи українсько-російські газові переговори в Москві, які проходять у вівторок, прем'єр сказав: "Тема переговорів та ж сама, вже набила оскому нам. Потрібно нарешті завершувати ці переговори. Скільки можна перемовлятися, пора знаходити рішення".

Азаров підкреслив, що ціна на російський газ для України без урахування "харківської знижки" становить 516 доларів за 1 тисячу кубометрів газу.

"За які такі гріхи ми так покарані цим контрактом? Чим ми так винні? За які такі гріхи ми змушені закуповувати такий дорогий газ? Пора вже зупинитися нарешті. Пора нам дати відповідь, чому наші люди повинні таку високу ціну платити", - підкреслив прем'єр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua