ОПЕК залишила прогноз світового попиту на нафту в 2012р на колишньому рівні


ОПЕК залишила прогноз світового попиту на нафту в 2012р на колишньому рівні

Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) залишила прогноз світового попиту на нафту в 2012 році на колишньому рівні.

Відповідно до щомісячного огляду картелю, попит зросте на 1,1 млн барелів на добу, в порівнянні зі зростанням 0,9 млн барелів на добу в 2011 році, і досягне 88,9 млн барелів на добу. При цьому організація зазначає "велику кількість невизначеності" на світових ринках.

Країни ОЕСР знизять споживання, в той час, як країни поза ОЕСР збільшать попит на 1 млн барелів на добу.

Поставки нафти країнами, що не входять в ОПЕК, зростуть на 0,7 млн барелів на добу - до 53,1 млн барелів на добу. В основному збільшення поставок забезпечать Бразилія, США, Канада, Колумбія і країни колишнього СРСР, в той час, як постачання нафти з Сирії, Норвегії, Мексики, Судану і Великобританії знизяться.

Росія в 2012 році підвищить поставки на 60 тис. барелів на добу - до 10,33 млн барелів (зростання прогнозу на 10 тис. барелів).

ОПЕК в грудні 2011 року видобула 30,82 млн барелів на добу, що вище від видобутку листопада на 170 тис. барелів. Попит на нафту ОПЕК складе в 2012 році 30,1 млн барелів на добу, що аналогічно попиту 2011 року та на 0,1 млн барелів на добу вище від попереднього прогнозу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua