619
Януковичу радять позбутися МНС
Міністерство юстиції України пропонує Президенту Віктору Януковичу ліквідувати Міністерство надзвичайних ситуацій.
Про це йдеться у проекті указу Президента, який підготував Мінюст.
Згідно з документом, текст якого є у розпорядженні УНІАН, пропонується ліквідувати МНС, поклавши його функції на Міністерство внутрішніх справ України, Міністерство соціальної політики України, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, Міністерство екології та природних ресурсів України.
Також пропонується ліквідувати Державну інспекцію України з питань праці, поклавши її функції на Державну інспекцію України з питань праці, гірничого нагляду, промислової та техногенної безпеки та Державну податкову службу України.
У проекті указу пропонується утворити Державну інспекцію України з питань праці, гірничого нагляду, промислової та техногенної безпеки, реорганізувавши Державну службу гірничого нагляду та промислової безпеки України, Державну інспекцію техногенної безпеки України.
За матеріалами: УНІАН
Поділитися новиною
Також за темою
У серпні імпорт в Україну зріс на 35%: що завозили найбільше
Рейтинг найдорожчих компаній світу
BTC коштуватиме $185 тис. до кінця року — аналітики
Світові продажі електромобілів у липні встановили рекорд
Китайська компанія Xpeng відкликає більшість своїх електромобілів P7+ через проблему з кермом
У 2026 році випустять електричний кросовер Škoda Epiq (фото)