Україна з 5 січня значно збільшила відбір газу з ПСГ


Україна з 5 січня значно збільшила відбір газу з ПСГ

Україна з 5 січня значно збільшила відбір газу з підземних сховищ газу (ПСГ), повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в уряді.

"Станом на 9 січня 2012 року Україна відбирала з ПСГ за 102,8 млн куб. м газу на добу, імпортувала з РФ - по 33,3 млн куб. м газу на добу. Для порівняння, станом на 9 грудня 2011 року (тобто місяцем раніше) відбирали по 61 млн куб. м на добу з ПСГ, по 95 млн куб. м імпортували з Росії... Температура, відбір промисловості та режими роботи ГТС в грудні і січні приблизно однакові" , - сказав він.

За даними співрозмовника агентства, станом на 9 січня 2012 року в ПСГ України є 15,7 млрд куб. м газу. "При сьогоднішньому режимі відбору зі сховищ і імпорту газу до кінця опалювального сезону палива нам вистачить", - резюмував він.

Як повідомлялося, міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко заявив, що Україна в 2012 році зменшить закупівлю газу у РФ до 27 млрд куб. м, "Нафтогаз України" своєчасно попередив "Газпром" про скорочення закупівель.

У свою чергу, російський "Газпром" висловив стурбованість заявами української сторони, назвавши зниження закупівель до 27 млрд куб.м. неможливим у рамках поточних домовленостей.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua