4498
Попов: Вертолітний майданчик для Януковича будують за гроші бізнесмена
Вертолітний майданчик на Парковій алеї в Києві, призначений для президента Віктора Януковича, будується за рахунок коштів інвестора.
Про це заявив голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Попов, передає Інтерфакс-Україна.
"Будується не за кошти бюджету, тому інвестор, будуючи цей майданчик, розраховував на якусь діяльність", - сказав Попов.
Так він прокоментував інформацію про те, що будівля, що будується разом з вертолітним майданчиком, буде також призначена для відпочинку та розваг.
"Я не можу зараз сказати, яке призначення буде у тих приміщень, які розташовані на першому і другому поверхах, тому що основне призначення - це майданчик, який буде приймати вертоліт", - додав він.
Раніше передбачалося, що на будівництво цього вертолітного майданчика буде виділено 60 млн. грн.
Від даного вертолітного майданчика планується побудувати спеціальну дорогу, яка буде з'єднувати її з вулицею Банковою, щоб глава держави міг добиратися по ній до будівлі адміністрації президента.
Як повідомлялося, Київська міська рада 28 грудня 2010 року виділила ТОВ "Амадеус Ко" земельну ділянку, площею 2,18 га на парковій алеї у Печерському районі для будівництва інженерної та транспортної інфраструктури.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною