НАК: "Нафтогаз" своєчасно попередив "Газпром" про зниження закупівель газу в 2012 р.


НАК: "Нафтогаз" своєчасно попередив "Газпром" про зниження закупівель газу в 2012 р.

Чинний контракт купівлі-продажу природного газу в 2009-2019 роках з ВАТ "Газпром" від 19 січня 2009 року передбачає можливість зміни щорічного обсягу поставки природного газу, заявляє Національна акціонерна компанія (НАК) "Нафтогаз України".

"Враховуючи високу ціну імпортованого природного газу, зокрема в IV кварталі 2011 року вона становила близько $400 (за 1000 куб. м - ІФ) з урахуванням знижки, передбаченої Харківськими угодами, в 2012 році потреби економіки України в цьому енергоносії значно скоротилися", - йдеться в повідомленні української газової монополії в середу.

"У зв'язку з цим та відповідно до положень контракту та у визначені ним терміни, "Нафтогаз України" направив на адресу "Газпром" близько десяти листів з проханням погодити поставки природного газу в Україну в 2012 році в обсязі 27 млрд куб. м, які компанія зобов'язується відібрати та оплатити згідно з чинним контрактом", - підкреслює НАК.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua