Геннадій Атаманюк - координатор напрямку антимонопольного права Integrites


Геннадій Атаманюк - координатор напрямку антимонопольного права Integrites

11 січня 2012 г. до команди Міжнародної юридичної фірми Integrites у якості Координатора напрямку антимонопольного права долучився Геннадій Атаманюк, спеціаліст з багаторічним досвідом роботи в органах Антимонопольного комітету України.

Геннадій Атаманюк спеціалізується на питаннях антимонопольного права, злиття та поглинань, а також корпоративного права. Геннадій має багаторічний досвід роботи в органах антимонопольного комітету України, у тому числі на посадах замісника керівника Управління концентрацій та узгоджених дій, Керівника відділу ринків АПК, легкої промисловості, банківської та страхової справи, ринку цінних паперів, телекомунікацій, а також замісника Київського обласного територіального відділу Антимонопольного комітету України.

Геннадій приймав безпосередню участь у розгляді таких знакових для ринків України концентрацій, як придбання фінансовою групою "Райффайзен" комерційного банку "Аваль", придбання компанією "Пепсіко" заводів з виготовлення соків "Сандора", злиття мобільних операторів "Білайн" та "Київстар".

Приєднання Геннадія Атаманюка до команди Integrites націлене на розвиток іта посилення практики антимонопольного права, злиттів і поглинань.

Integrites – міжнародна юридична фірма, з офісами в Алмати, Києві, Лондоні і Москві. Фірма спеціалізується на транснаціональних проектах із торгового фінансування, вирішенні спорів, корпоративному праві, ринках капіталу і міжнародних фінансах у нафтогазовій, агропромисловій, фінансовій, енергетичній, авіаційній, IT та інших сферах. Integrites є фіналістом юридичної премії British Legal Awards 2010 (Британська Юридична Премія) у категорії European Legal Team of the Year (Європейська Юридична Команда Року).

Алла Данилюк

Менеджер зі зв язків з громадськістю

alla.danyliuk@integrites.com

Тел.: +38 (044) 391 38 53

Факс: +38 (044) 391 38 54

www.integrites.com

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Integrites
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua