Апгрейд системи бюджетування "ЕСТА Холдинг"


Апгрейд системи бюджетування "ЕСТА Холдинг"

Найбільший український інвестор "ЕСТА-Холдинг" (група СКМ, активи: Київський ЦУМ, готель "Опера", бізнес-центр "Леонардо", тощо) увійшла в 2012 рік з оновленою системою управління фінансами. Система дозволяє консолідувати дані за всіма бізнес-одиницями групи і отримувати інформацію про результати діяльності як кожного бізнесу окремо, так і холдингу в цілому.

Партнером проекту була обрана ГК "ІНТАЛЄВ", завдяки наявності у компанії власного програмного продукту "ІНТАЛЄВ: Корпоративний менеджмент", високої компетентності консультантів і успішному досвіду управління комплексними проектами.

Результатом спільної роботи стала єдина система для ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліку практично по всіх компаніях в складі "ЕСТА Холдинг". Зараз система обслуговує 41 підприємство, а програмний продукт "ІНТАЛЄВ: Корпоративний менеджмент" в частині управління грошовими потоками використовують більше 70 співробітників різних організацій, які входять до Групи "ЕСТА".

Завдяки новій комплексній системі вдалося істотно скоротити терміни на підготовку управлінської звітності та підвищити її достовірність. Створений інструмент необхідний, як керівництву для всебічного аналізу діяльності групи компаній, так і казначейству для оперативної роботи.

Юлія Басиста, Фінансовий директор "ЕСТА Холдинг":

"Хочеться відзначити професійну і злагоджену роботу команд впровадження як з боку ІНТАЛЄВ, так і з боку "ЕСТА-Холдинг". Ми впевнені, і досягнуті результати це підтверджують, що комплексне впровадження автоматизованої системи управління сприятиме досягненню стратегічних цілей компанії "Еста-Холдинг".

Дізнатися більше про хід, результати та ефекти проекту можна за посиланням.

Довідка про компанії:

"ЕСТА Холдинг" - один з найуспішніших гравців українського ринку нерухомості, найбільший приватний інвестор, який щорічно інвестує в розвиток бізнесу понад $ 50 млн. власних коштів. Поточний портфель Групи об'єднує більше 30 проектів загальною вартістю близько $ 300 млн. В управлінні компанії - більше 100 га землі та 150 тис. кв. м нерухомості, а також ще близько 150 тис. кв. м нерухомості на стадії девелопменту. У 2011-2012 рр. Компанія "ЕСТА Холдинг" планує інвестувати в нерухомість більше $ 250 млн. Прийняття стратегічних рішень у рамках розвитку бізнесу Групи "ЕСТА" покладено на Компанію "ЕСТА Холдинг".

Група компаній "ІНТАЛЄВ" - міжнародна консалтингова компанія, що спеціалізується на впровадженні сучасних автоматизованих систем управління бізнесом: стратегічне, фінансове, процесне управління. Досвід роботи ГК "ІНТАЛЄВ" на ринку управлінського консалтингу становить 15 років. Компанією успішно реалізовано більше 800 проектів. Здійснено понад 1200 впроваджень управлінського програмного забезпечення. В Академії Менеджменту "ІНТАЛЄВ" пройшли бізнес-навчання понад 5000 керівників середньої та вищої ланки. ГК "ІНТАЛЄВ" це 10 офісів (Росія, Україна, Казахстан). У компанії працюють більше 300 осіб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Инталев
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua