Експерти прогнозують рекордне зростання імпорту нафти у Китай


Експерти прогнозують рекордне зростання імпорту нафти у Китай

Зростання імпорту нафти до Китаю може прискоритися в 2012 році до рекордної позначки за всю історію, оскільки країна збільшує стратегічні резерви і нарощує потужність нафтопереробних підприємств, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно із прогнозом експертів, опитаних агентством, імпорт сировини в КНР в 2012 році може збільшитися в середньому на 9% - до 5,6 млн барелів на добу (б/д), тоді як за січень-листопад 2011 року показник становив 5 , 1 млн б/д - на 6,1% більше, ніж у 2010 році. При цьому в листопаді минулого року постачання нафти підскочили до 5,55 млн б/д - максимуму після вересня 2010 року, коли Китай ввозив 5,69 млн б/д.

Уряд КНР збільшує стратегічні запаси бензину і виробіток нафтопереробних підприємств, щоб забезпечити адекватний рівень поставок палива і знизити залежність від міжнародних цін, оскільки нафтова галузь країни в даний час не встигає задовольняти зростаючий попит на внутрішньому ринку.

Як повідомило джерело, Китай шукає нові джерела нафти у В'єтнамі та Росії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua