156
Старшим економістом ЄЦБ призначений бельгійський банкір
Бельгієць Петер Прат отримав посаду головного економіста Європейського центрального банку (ЄЦБ), повідомляє агентство Bloomberg.
Призначення Прата є компромісом щодо цього стратегічно важливого посту, на який претендували Франція і Німеччина. Французький та німецький претенденти на пост головного економіста Бенуа Керея і Йорг Асмуссен займуться відповідно ринковими операціями і міжнародними відносинами.
62-річний Прат значну частину своєї кар'єри пропрацював у Бельгії. Останні 10 років до призначення в червні 2011 року в правління ЄЦБ він був директором Національного банку Бельгії.
Його попередник на посаді головного економіста ЄЦБ Юрген Штарк подав у відставку минулого року на знак незгоди з програмою викупу банком облігацій, що дозволяло викуповувати борги деяких держав на ринках під приводом гарантії ефективності валютної політики.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
«Укралізниця» показала вагони, що допоможуть під час блекаутів
Світло без перебоїв і менші рахунки: чим виділяється енергонезалежний ЖК Gravity Park
День фінансів: відтермінування введення платіжних терміналів, стрес-тестування банків, ціни на квартири
Світло в новорічну ніч: яких відключень очікувати
Які черги на кордоні перед Новим роком: що каже ДПСУ
Новий сегмент ринку: дохідна нерухомість (тенденції 2025 року)
