261
Китай засудив підписання Обамою законопроекту про введення нових санкцій проти ЦБ Ірану
Влада КНР виступила проти підписання президентом США Бараком Обамою законопроекту про введення додаткових санкцій стосовно центрального банку Ірану, заявив у середу представник МЗС Китаю Хун Лей.
"Китай виступає проти того, щоб якась країна ставила національне законодавство вище міжнародного права і в односторонньому порядку вводила санкції стосовно інших держав", - заявив він.
Як повідомлялося, Обама підписав оборонний законопроект, що вводить додаткові санкції стосовно Тегерана.
Законопроект, зокрема, передбачає закриття доступу до фінансової системи США для іноземних компаній, які продовжують працювати з центральним банком Ірану.
Підписання законопроекту відбулося на Гаваях, де Обама проводить відпустку. Новий закон прийнятий на тлі посилення напруженості у зв'язку з ядерною програмою Ірану.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
CEO Zoom вважає, що ШІ скоротить робочий тиждень до 3 днів
Google інвестує £5 мільярдів у штучний інтелект у Британії
На FinRetail 2025 розповіли про секрети та ризики колаборацій в бізнесі
Які товари можуть подорожчати у 2026 році через нові податки
Скільки можна заощадити, встановивши ГБО на авто
Куди звертатися, якщо страхова не платить