Володимир Путін доручив почати будівництво "Південного потоку" в кінці 2012 р.


Володимир Путін доручив почати будівництво "Південного потоку" в кінці 2012 р.

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін доручив почати будівництво "Південного потоку" в кінці 2012 р. Про це він повідомив на зустрічі з главою "Газпрому" Олексієм Міллером.

Міллер повідомив, що "Газпром" планує повністю закінчити проектну роботу по "Південному потоку" до кінця 2012 р. і почати будівництво морської ділянки на початку 2013 р. На це Путін зазначив: "Почати бажано вже в кінці 2012 р." "Так і зробимо", - відповів Міллер.

Глава "Газпрому" повідомив, що вартість морської частини "Південного потоку" становить 10 млрд євро, її довжина складе 925 км. Вартість сухопутної частини - 6,5 млрд євро, протяжність - понад 2 тис. км. Міллер зазначив, що частки учасників проекту у фінансуванні будуть залежати від частки участі в капіталі проекту, тобто на "Газпром" припадає близько 7,5 млрд євро. При цьому 30% складе власний капітал, а 70% - позикові кошти.

Міллер підкреслив, що з усіма країнами, через територію яких пройде "Південний потік", вже підписані відповідні міжурядові угоди, і ці країни будуть оплачувати будівництво газопроводу через свою територію самостійно.

Нагадаємо, що 16 вересня 2011 р. "Газпром," італійська ENI, німецька Wintershall Holding GmbH і французька EdF підписали угоду акціонерів морської ділянки проекту "Південний потік". Відповідно до документа, частки в морській ділянці проекту "Південний потік" розподілилися так: "Газпром" - 50%, ENI - 20%, Wintershall Holding і EdF - по 15%.

28 грудня 2011 р. Міллер повідомляв, що перші комерційні поставки газу в Європу по "Південному потоку" почнуться в кінці 2015 р.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua