Янукович продовжив на 6 міс. дію закону про списання заборгованості з підприємств ПЕК


Янукович продовжив на 6 міс. дію закону про списання заборгованості з підприємств ПЕК

Президент України Віктор Янукович продовжив на 6 міс. дію закону про списання заборгованості з підприємств ПЕК. Як повідомляє прес-служба Президента, глава держави підписав закони № 4277-VI та № 4278-VI.

Нагадаємо, 22 грудня 2011 р. Верховна Рада України продовжила на 6 міс. (з 31 грудня 2011 до 30 червня 2012 р. дію закону про списання заборгованості з підприємств ПЕК. Про це йдеться в законах з реєстраційним номером № 9581 і № 9582.

Зокрема, повідомляється, що згідно з оперативною інформацією заборгованість держпідприємств за електроенергію становить близько 500 млн грн.

Даним законом запропоновано списати відповідно заборгованість за електроенергію по ланцюжку: енергопостачальники - ДП "Енергоринок" - енерговиробників на цю ж суму.

Передбачено списання їх заборгованості перед Державним агентством резерву України за поставлене в попередні періоди паливо.

При цьому, закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо питань оподаткування природного газу та електричної енергії", в який також вносяться зміни, приймався як необхідний захід для попередження значних додаткових податкових нарахувань.

Нагадаємо, в Україні з 4 червня набрав чинності закон про списання з ПЕК понад 24 млрд грн заборгованості за газ в 1997-2010 рр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua