0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

На Україну швидкими темпами насувається фінансова криза


На Україну швидкими темпами насувається фінансова криза

На Україну швидкими темпами насувається фінансова криза. Найбільше вона загрожує банківській системі. Адже рівень ліквідності фінустанов постійно знижується. Зокрема, через наявність проблемних кредитів.

За останні 2 роки їх списали на понад 25 мільярдів гривень. Нині ж юридичні та фізичні особи винні за позиками майже 800 мільярдів гривень. А на рахунках мають на 140 мільярдів менше. За останні 3 місяці - через скорочення НБУ грошової маси - різниця між цими сумами зросла. Проблеми з обслуговуванням боргів посилилися. І розв"язати їх стає дедалі складніше.

Олександр Сугоняко, президент Асоціації українських банків:

"Якщо сказати загально, як підбити підсумок року в галузі фінансово-економічній, можна сказати: поступове, повільне, але ціленаправлене сповзання в кризу. Тому що в кінці року кредитування загальмувалося, ліквідність банків пропала, тому що сальдо негативне торгівельного балансу погіршується".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Архiви:2012 2011 2010 2009
В Контексті Finance.ua
Опитування