Нацкомпослуг: Необхідності в перегляді тарифів на тепло для населення при ціні газу 416 дол. за тис. куб. м нема


Нацкомпослуг: Необхідності в перегляді тарифів на тепло для населення при ціні газу 416 дол. за тис. куб. м нема

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринку комунальних послуг (Нацкомпослуг), не бачить на сьогоднішній день невідкладної необхідності в перегляді тарифів на теплову енергію для населення у зв'язку із закладеною в державному бюджеті на 2012 рік середньорічною ціною на газ $416 за 1000 куб. м.

"Ні, сьогодні ніякого питання щодо перегляду тарифів не стоїть, тому, я хочу сказати, що наші люди можуть з хорошим настроєм, у цьому напрямку, зустрічати Новий рік", - сказав глава Нацкомпослуг Валерій Саратов журналістам під час відкритого засідання комісії у вівторок.

Він також зазначив, що Нацкомпослуг володіє всією необхідною методикою з розрахунку тарифів теплопостачання та водовідведення, крім методики розрахунку інвестиційної складової тарифоутворення.

"Ми так довго її розробляємо, бо хочемо, щоб ця методика була спочатку погоджена з усіма міжнародними інститутами", - додав Саратов.

Мова йде, зокрема, про Світовий банк, Європейський банк реконструкції та розвитку, Агенцію торгівлі та розвитку уряду США (USAID).

Як повідомлялося, увечері 21 грудня уряд України схвалив проект держбюджету на 2012 рік з середньорічною ціною $416 за 1 тис. куб. м, який був ухвалений українською Верховною Радою ввечері 22 грудня.

Нацкомпослуг створена указом президента № 743/2011 від 8 липня 2011 року та буде встановлювати тарифи на комунальні послуги за уже затвердженими Національною комісією регулювання електроенергетики (НКРЕ) порядками і процедурами їх формування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua