Тимошенко закликає Януковича не віддавати Росії ГТС


Тимошенко закликає Януковича не віддавати Росії ГТС

Екс-прем'єр України Юлія Тимошенко в листі до Віктора Януковича застерігає від здачі Росії української газотранспортної системи, а також критикує згортання процесу євроінтеграції.

"Не додумайтесь віддати газотранспортну систему. Це наш останній стратегічний ресурс. Вас і приймають сьогодні в "Горках" (резиденція президента Росії. - ред.) тільки тому, що ця система досі належить Україні. Після її втрати у вас не залишиться жодного аргументу ні на свою користь, ні на користь країни", - пише Тимошенко в "листі диктатору" на ім'я В.Януковича, повідомляється на сайті "Батьківщини" в понеділок.

Екс-прем'єр запитує: "Ви віддали Севастополь за дешевий газ, і де він? Зараз хочете здати ГТС... А що наступного року здавати будете, Віктор Федорович? "Хонку" свою (будівельна компанія Honka займається облаштуванням резиденції президента України в Межигір'ї, - ред.)?"

Тимошенко також назвала "найглибшим промахом" політики В.Януковича на посту глави держави згортання процесу об'єднання України з Європою.

"Не парафувавши 19 грудня Угоду (про асоціацію, - ред.), ви відкинули країну назад на десятки років. Праця тисяч розумних і порядних людей через вас полетіла у смітник. Подумайте хоча б про свої інтереси, якщо вже не про інтереси держави. У вас ніколи не вийде грати на протиріччях між Європою і Росією, як ви сподівалися. Бо і там, і там вас добре знають і адекватно оцінюють", - підкреслює екс-прем'єр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua