Держземагентству пропонували за 5 млрд перерахувати координати всіх земельних ділянок — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Держземагентству пропонували за 5 млрд перерахувати координати всіх земельних ділянок

Нерухомість
226
Про це у своїй статті пише глава Державного агентства земельних ресурсів України Сергій Тимченко.
"Відкритість Держземагентства не обходиться і без курйозів деяких: поряд з небайдужими громадянами і чесними професіоналами об'явилася і ціла плеяда Паніковських, які то нав'язливо просять мільйончик на чергову наукоподібну літературну творчість, то пропонують за п'ять мільярдів бюджетних гривень перерахувати координати всіх земельних ділянок в нову, раніше пролобійовану ними систему. Ставлюся до таких ходаків з іронією. Просто вони ніяк не можуть звикнути, що минулі часи вільних розпилів бюджетних коштів у Держземагентстві безповоротно минули", - пише Тимченко.
Коментуючи нинішню ситуацію в земельній сфері, глава Держземагентства підкреслив: "Менше за все хотілося б нарікати на попередників і багатіти "заднім розумом". Ситуація така, яка є, і шукати шляхи виходу з неї нам потрібно сьогодні".
За його словами, свій варіант вирішення проблем Держземагентство бачить в повній публічній відкритості головного земельного відомства України для громадян, професійних співтовариств і ЗМІ, залучення до вирішення найбільш гострих і складних проблем найкращих фахівців-практиків з усіх куточків країни, народних депутатів і нормопроектувальників з Верховної Ради, інтелектуальних лідерів професійних об'єднань, талановитих вчених, що не відірвалися від розуміння життєвих реалій.
"Перший досвід публічної відкритості вже почав приносити досить позитивні результати: створена і ефективно функціонує громадська комісія за участю представників провідних ЗМІ, контролює погашення заборгованості з видачі державних актів в регіонах, розроблений і прийнятий інноваційний за змістом закон "Про державний земельний кадастр", розробляється підзаконна нормативна база його функціонування, врегульовано порядок розробки проектів організації сівозмін та впорядкування угідь, розроблені та знаходяться на розгляді Верховної Ради законопроекти про спрощення порядку надання земельних ділянок, спрощення порядку встановлення меж населених пунктів, кардинальні зміни (спрощення) порядку розмежування земель державної та комунальної власності", - пише Тимченко.
Крім того, за його словами, виконана колосальна робота з розробки, широкого громадського, професійного обговорення та доопрацювання законопроекту "Про ринок земель", завершується створення сучасного програмно-апаратного комплексу ведення державного земельного кадастру.
За матеріалами:
Дзеркало Тижня
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас