632
Apple запропонувала живити ноутбуки водневим паливом
У вступі до обох заявок йдеться про необхідність переходу на поновлювані джерела енергії. У зв'язку з цим автори заявок пропонують використовувати в ноутбуках і інших мобільних пристроях водневі паливні елементи.
Стверджується, що пристрій на водневих паливних елементах може працювати на одній заправці протягом декількох днів і навіть тижнів. При цьому заявники визнають, що створення компактного і одночасно недорогого елемента пов'язане з певними труднощами.
В одній з двох заявок паливні елементи пропонується використовувати поряд зі звичайною батареєю, що перезаряджається; при цьому елементи могли б заряджати батарею, і навпаки. Така схема дозволить зменшити вагу конструкції і знизити її вартість.
Обидві заявки були подані від імені групи інженерів в 2010 році, проте опубліковані були лише недавно. Чи планує Apple колись реалізувати ідеї на практиці, невідомо.
Apple стала не єдиною компанією, що замислилась про використання паливних елементів в мобільній електроніці. Так, у 2008 році Panasonic представила паливний елемент для ноутбуків на метиловому спирті.
За матеріалами: Газета.Ru
Поділитися новиною