Азаров: "Принизливий" договір з Росією буде все одно переглянуто


Азаров: "Принизливий" договір з Росією буде все одно переглянуто

Бажання російської сторони зберегти наявну в газових контрактах з Україною перевагу є основною перешкодою для завершення газових переговорів, вважає прем'єр-міністр України Микола Азаров.

Відповідаючи на запитання одного з користувачів Facebook про хід переговорного процесу щодо газу з Росією, Азаров зазначив, що особливістю переговорів з Росією є те, що Україна хоче переглянути чинний договір, який буде діяти ще 8 років.

"Він виписаний так, що Україна практично не має жодних прав. І, природно, у керівництва Росії з'являються спокуси зберегти в тій чи іншій мірі свою перевагу. Це бажання зберегти перевагу і є основною перешкодою для завершення переговорів", - написав прем'єр на своїй сторінці.

Він висловив переконання в тому, що рано чи пізно ця угода буде переглянута. "В історії не раз так бувало, коли кабальні і принизливі договори, які та чи інша держава була змушена з різних причин мати, потім дуже важко піддавалися перегляду. Але рано чи пізно такі договори все одно переглядалися, оскільки вони представляли собою перешкоду для розвитку нормальних взаємовигідних відносин. Це наша головна теза на переговорах з Росією", - додав Азаров.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua