США можуть скоротити фінансову підтримку Україні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

США можуть скоротити фінансову підтримку Україні

Казна та Політика
686
США допускають скорочення обсягів фінансової допомоги Україні, заявив посол Сполучених Штатів у нашій країні Джон Теффт в інтерв'ю газеті День.
"Ми зараз перебуваємо в середині процесу перегляду нашої допомоги Україні. Можливо, ми будемо виділяти менше доларів, ніж раніше, я сподіваюся, не набагато менше. Але ми намагалися переконатися, що кошти, які виділяються, витрачаються ефективно і для нас, і для України. Це означає розумне мислення, розумні стратегічні плани", - сказав посол.
При цьому Теффт наголосив, що через програми USAID США вже надали значну допомогу Україні і продовжуватимуть допомагати в підготовці реформ, зокрема у розробці відповідних законопроектів.
Нагадаємо, що вчора, 22 грудня, Верховна Рада ухвалила законопроект про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2012-2014 рр.
У документі наголошується, що "після 2010 року - посткризового помірного відновлення, світова економіка переживає "новий небезпечний етап", який загрожує черговим витком рецесії в розвинених країнах світу. Зростанню світової економіки загрожують два основні фактори: фінансові потрясіння в зоні євро і вразливе економічне становище США".
За матеріалами:
День
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас