Міллер: Газпром може укласти додаткову угоду до контракту з Україною


Міллер: Газпром може укласти додаткову угоду до контракту з Україною

"Газпром" може укласти додаткову угоду до існуючого контракту з Україною щодо газу, заявив глава "Газпрому" Олексій Міллер журналістам.

"Продовжимо роботу. Є розуміння того, що ми не будемо укладати новий контракт. У будь-якому випадку мова йде про чинний, старий контракт, який був підписаний в 2009 році. Старе - прекрасне", - сказав Міллер.

Він нагадав, що переговори з Україною йшли протягом останніх кількох місяців, практично щодня, закінчувалися о другій ночі і о пів на четверту ночі. "Ми вели переговори і у вихідні. Ефективно працювали, але залишилися ще принципові відкриті питання", - сказав Міллер. Він висловив надію на досягнення взаємовигідного рішення.

Відповідаючи на запитання, чи включає перелік невирішених питань створення консорціуму з управління українською ГТС, Міллер сказав, що це питання туди не відноситься.

Говорячи про терміни завершення переговорів, Міллер сказав: "Те, що стосується прогнозу - до кінця року новорічних подарунків не буде".

Україна вимагає від "Газпрому" нових знижок на газ. Російська сторона завжди говорила про можливість зниження ціни тільки за умови участі "Газпрому" в українській газовій галузі на рівні власності. Минулого тижня в українській пресі навіть з'явилися проекти міжурядових угод про нові умови партнерства, за якими "Газпром" може отримати половину акцій в українських активах з магістрального транспорту, зберігання і розподілу газу.

Цього тижня Москву відвідала делегація вищого керівництва України, яка провела переговори з російськими колегами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua