452
В Європі подорожчають авіаквитки
Вартість квитків на авіаперельоти в Європі зросте. Правда, наскільки суттєво, поки неясно. Причиною стало введення нового податку.
Правило про купівлю авіакомпаніями квот на викид CO2 при польотах над територією Європейського союзу набуде чинності 1 січня, повідомила прес-секретар європейського комісара з питань клімату Коні Хедегаард.
Правило не буде ні скасовано, ні відкладено всупереч невдоволенню низки країн, зокрема США та Росії. Суд ЄС визнав його таким, що відповідає міжнародному праву. "Його не скасують і не відстрочать", - заявила прес-секретар.
ЄС ще в 2008 році прийняв рішення зобов'язати всі авіакомпанії, що літають в Європу, в тому числі іноземні, купувати, починаючи з 1 січня 2012 року, квоти, еквівалентні 15% своїх викидів "парникового газу". Цей захід покликаний послужити боротьбі з глобальною зміною клімату.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
США після тижнів переслідування затримали танкер тіньового флоту рф
Лютий може бути робочим місяцем щодо змін в законодавстві: Зеленський — про майбутні вибори та референдум
День фінансів: рекордні резерви НБУ, оформлення субсидій у 2026 році, новий цифровий банк в Україні
У Польщі стартував пілотний проєкт скороченого робочого тижня
У 2025 році Україна отримала найбільшу фінансову допомогу з початку повномасштабної війни
За що бізнес платив фрилансерам найбільше у 2025 році
