Азаров шукав з Путіним компроміс всю ніч


Азаров шукав з Путіним компроміс всю ніч

Прем'єри Росії і України Володимир Путін і Микола Азаров провели зустріч у резиденції в Ново-Огарьово в ніч на середу. Прем'єри за закритими дверима обговорювали нову ціну на газ для України. Ціна природного газу для України в четвертому кварталі 2011 року становить близько 400 доларів за тисячу кубометрів.

Про результати переговорів поки нічого невідомо.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", відкриваючи зустріч, Азаров наголосив на необхідності розвивати інвестиційну складову торгово-економічного співробітництва Росії та України.

"В інвестиційній сфері нам потрібно ще багато працювати, щоб ваші інвестиції приходили в Україну, а наші в Росію", - цитує Азарова прес-служба українського уряду.

У свою чергу, Путін повідомив, що російські інвестиції в економіку України в поточному році перевищили мільярд доларів, а українські інвестиції в економіку Росії досягли рівня близько 325 мільйонів доларів.

"Це дуже мало для обох держав, потрібно подумати над тим, як їх збільшити", - сказав російський прем'єр.

"Звичайно, нам потрібно і далі працювати над енергетикою, розвивати її, пропонувати шляхи розвитку в цій сфері. Ми мали можливість поговорити і раніше, і зараз є можливість поговорити", - сказав Путін.

"І є про що поговорити. Наші колеги в постійному контакті перебувають", - зауважив прем'єр. Азаров підтвердив: "Так, це точно".

"Керівники наших енергетичних відомств не сплять, вдень і вночі працюють, хочуть врегулювати", - сказав український прем'єр.

"Ми готові шукати і компромісні рішення, але перш за все взаємовигідні, щоб це було вигідно і для вас, але було вигідно і для нас. Тому я сподіваюся, що наша сьогоднішня розмова дасть імпульс до пошуку остаточного рішення", - заявив він.

З російського боку в переговорах беруть участь заступник глави апарату уряду Юрій Ушаков і глава "Газпрому" Олексій Міллер.

Президент України Віктор Янукович провів окрему зустріч з російським колегою Дмитром Медведєвим.

За кілька годин до зустрічі Путіна і Азарова "Газпром" провів чергові переговори з українською стороною, про їх результати повідомлено не було.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua