Нафта дорожчає на тлі даних про зниження запасів у США — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Нафта дорожчає на тлі даних про зниження запасів у США

Енергетика
175
Світові ціни на нафту підвищуються в середу на тлі позитивних даних Американського інституту нафти (API) щодо зміни обсягів запасів "чорного золота" в країні минулого тижня. Про це свідчать дані торгів.
Вартість лютневих ф'ючерсів на американську легку нафту марки WTI (Light Sweet Crude Oil) станом на 8:51 мск підвищилася на 0,56 долара, або на 0,58% - до 97,8 долара за барель. Ціна лютневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent піднялася на 0,27 долара, або на 0,25%, - до 107 доларів за барель.
API повідомив в ніч на середу про те, що запаси нафти в США за минулий тиждень скоротилися на 4,57 млн барелів до найнижчого рівня за останні два роки. Тепер учасники торгів з оптимізмом чекають, що в середу Міненерго США повідомить про зниження запасів нафти в країні за тиждень на 2 млн барелів.
Крім того, порадували інвесторів дані про те, що кількість нових будинків у США в листопаді поточного року склала 685 тис., що на 9,3% більше переглянутого показника за жовтень (627 тис.). Таким чином, дані виявилися значно кращими від прогнозів аналітиків, які чекали збільшення кількості нових будинків у звітному місяці до 635 тис.
"Економічні дані вказують на поліпшення перспектив світової економіки і в результаті викликають зміцнення цін на нафту", - вважає головний ринковий стратег CMC Markets Asia Pacific Pty. в Сіднеї Майкл Маккарті, якого цитує агентство Bloomberg.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас