"Газпром" і Siemens підписали угоду про стратегічне партнерство


"Газпром" і Siemens підписали угоду про стратегічне партнерство

Голова правління ВАТ "Газпром" Олексій Міллер і президент, голова правління Siemens Петер Лешер підписали в Москві угоду про стратегічне партнерство. Про це йдеться в спільному прес-релізі компаній. Документ передбачає подальший розвиток і зміцнення стратегічного партнерства і співпраці між компаніями на російському і міжнародному ринках.

Передбачається розвиток спільних проектів у таких областях, як транспортування, підземне зберігання і використання газу; видобуток газу, газового конденсату, нафти, скрапленого природного газу, автоматизація та метрологія, електроенергетика, інноваційний розвиток, системи автоматизації, безпека будівель і споруд, екологія та енергозбереження, медичні технології.

Досягнуто домовленість всебічно розвивати стратегічне співробітництво компаній в рамках спільних розробок, інжинірингу, виробництва, маркетингу та сервісу в енергетичній сфері.

"Угода про стратегічне співробітництво з "Газпромом" підкреслює міцні зв'язки Siemens з Росією і нашими російськими замовниками. Спираючись на портфель продукції, рішень і послуг, які точно відповідають основним пріоритетам країни в галузі модернізації економіки, інфраструктури та охорони здоров'я, ми послідовно реалізуємо стратегію розширення нашої регіональної присутності в Росії і локалізації. Це знаходить позитивний відгук у країні, в тому числі з боку "Газпрому". Ось чому ми впевнені, що розвиток стратегічних відносин з "Газпромом" і реалізація проектів на базі енергоефективних та екологічних технологій Siemens буде сприяти подальшому сталому розвитку російської економіки та обох компаній", - підкреслив Лешер.

У червні 2010 р. "Газпром" і Siemens підписали меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці в області скрапленого природного газу. На сьогоднішній день співробітництво розвивається за наступними напрямками: інноваційний розвиток, автоматизація, інформатизація, телемеханіка та телекомунікації, електроенергетика, обладнання для компресорних станцій, технології розробки морських нафтових і газових родовищ, системи безпеки будівель і споруд, енергозбереження та екологія; нові медичні технології, проектне фінансування.

Siemens (Берлін та Мюнхен) - один зі світових лідерів в області електроніки та електротехніки. Концерн діє в таких областях, як індустрія, енергетика та охорона здоров'я, а також надає інфраструктурні рішення, головним чином для міст і великих міських агломерацій. У 2011 фінансовому році, що завершився 30 вересня, оборот концерну (виключаючи Osram і Siemens IT Solutions and Services) склав 73,5 млрд євро, а прибуток від основної діяльності департаментів - 7,0 млрд євро. На кінець вересня 2011р. в Siemens працювали близько 360 тис. співробітників.

Обсяг замовлень ТОВ "Сіменс" (є головною компанією Siemens в регіональному кластері "Росія і Центральна Азія") в 2011 фінансовому році станом на 30 вересня склав більше 1,8 млрд євро, а оборот перевищив 1,5 млрд євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua