5583
Регіонал: Народ не має претензій до уряду Азарова
— Енергетика
Сьогодні немає підстав для відставки Кабінету міністрів України на чолі з Миколою Азаровим, але певні кадрові ротації в уряді найближчим часом можливі.
Про це в коментарі виданню Gazeta.ua заявив народний депутат від Партії регіонів Василь Чуднов.
За його словами, розмови про відставку уряду йдуть з другого місяця після його призначення. Але, для того, щоб говорити про відставку, треба розглянути фактори, які б давали для цього підстави.
Першим таким фактором, за словами депутата, може стати висока, на переконання багатьох, ціна на російський газ - 400 доларів США за тисячу кубометрів. "Хоча ціна і кабальна, вона підйомна для України, і, крім того, переговори щодо її зниження тривають. Тож підстав для відставки через це я не бачу".
Також Чуднов зазначив, що до діяльності Кабміну Азарова у президента Віктора Януковича і народу не може бути претензій, оскільки уряду вдалося зупинити спад виробництва, який за попередньої влади дорівнював, за його словами, рівню військового часу, досягти істотних зрушень у розвитку сільського господарства, стабільної гривні, зменшити дефіцит державного бюджету, пожвавити будівництво.
Проте регіонал не відкидає, що під Новий рік в уряді можуть відбутися певні кадрові перестановки.
За матеріалами: Фокус
Поділитися новиною
Також за темою
Україна вже закачала у сховища більше газу, ніж на ті самі дати 2024 року
США ввели санкції проти міжнародної мережі, яка допомагає Ірану продавати нафту
США планують збільшити стратегічні запаси урану для розвитку ядерної енергетики
Сховища газу у ЄС заповнені рекордно низько за останні 3,5 роки
Україна з 1 жовтня обмежить імпорт індійського пального
Словаччину та Угорщину попередили про наслідки за купівлю російської нафти