Нафта дешевшає на тлі стурбованості за європейську економіку — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Нафта дешевшає на тлі стурбованості за європейську економіку

Енергетика
360
Світові ціни на нафту демонструють негативну динаміку в понеділок на тлі стурбованості щодо сповільнення економічного зростання Європи, яке може негативно позначитися на попиті на "чорне золото". Про це свідчать дані торгів.
Вартість лютневих ф'ючерсів на американську легку нафту марки WTI (Light Sweet Crude Oil) знизилася на 0,79 долара, або на 0,84%, - до 92,74 долара за барель. Ціна лютневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent опустилася на 0,77 долара, або на 0,75%, - до 102,58 долара за барель.
З песимізмом реагують ринки на заяви рейтингового агентства Fitch, зроблені в п'ятницю ввечері, про можливість пониження суверенних рейтингів Франції, Бельгії, Іспанії, Італії, Словенії, Кіпру і Ірландії. При цьому агентство підтвердило найвищий кредитний рейтинг "AAA" Франції, погіршивши прогноз щодо нього до "негативного". Рейтинги решти шести держав були поміщені на перегляд з можливим пониженням, він буде завершений в кінці січня 2012 року.
У другій половині понеділка світові інвестори чекають телефонної наради ради міністрів фінансів єврозони (Єврогрупи) з вироблення деталей економічних рішень саміту ЄС 9 грудня.
"Попит на нафту виглядає слабким, - наводить агентство Bloomberg думку керуючого директора Commodity Broking Services Джонатана Барратт (Jonathan Barratt). - Ми продовжуємо отримувати новини, які посилюють побоювання щодо сповільнення економічного зростання, що чинить тиск на вартість нафти". < / p>
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас