Японці призупинили роботу Citigroup та UBS на місяць


Японці призупинили роботу Citigroup та UBS на місяць

Японські регулятори вимагають від місцевих філій американського банку Citigroup і швейцарського UBS призупинити діяльність на 30 днів через підозри в маніпулюванні даними кредитними організаціями ставками на міжбанківському ринку. Про це повідомляє AFP.

Це сталося після того, як в махінаціях зі ставками був звинувачений колишній співробітник цих банків. Японська комісія з цінних паперів і бірж заявила, що британський трейдер UBS Securities просив банки, чиї ставки використовуються при підрахунку коефіцієнта Tibor, встановити прибутковість, яка допомогла б йому успішно здійснити операції з деривативами.

Трейдер, чиє ім'я не називається, намагався таким же чином впливати на лондонську міжбанківську ставку Libor. Пізніше він перейшов в Citigroup Global Markets і імовірно домовився про проведення схожих маніпуляцій з одним зі своїх керівників.

Дії трейдера були визнані регулятором зловмисними і такими, що підривають справедливість ринку. Комісія оголосила, що заборона на діяльність банків розпочнеться 10 січня. Реакції UBS і Citigroup поки не було.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua