0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

МВФ: Криза світової економіки тільки поглибиться


МВФ: Криза світової економіки тільки поглибиться

МВФ віщує світовій економіці наступного року похмуре майбутнє. Вона не здатна протистояти кризі, впевнена глава Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард. Через це в організації, ймовірно, скоротять прогнози зростання глобального господарства на 2012-й. Нещодавно канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що на подолання труднощів потрібен не один рік.

Ангела Меркель, канцлер Німеччини:

"Європа переживає одну з найскладніших криз. Ми повинні консолідувати зусилля, аби побороти її. В цьому наша історична відповідальність перед наступними поколіннями".

Далося взнаки й уповільнення темпів фінансового зростання в Сполучених Штатах. А виробники Китаю зазнають збитків у зв’язку зі зниженням світового попиту і браком кредитів. Нагадаємо, на саміті ЄС у Бельгії 26 країн Євросоюзу погодилися розробити нову міжнародну угоду. Це має допомогти об'єднанню подолати кризу. Велика Британія єдина відмовилася ухвалювати зміни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Архiви:2012 2011 2010 2009
В Контексті Finance.ua
Опитування