Азаров: Уряд планує через декілька років вийти на бездефіцитний бюджет


Азаров: Уряд планує через декілька років вийти на бездефіцитний бюджет

Кабінет міністрів України планує через кілька років вийти на бездефіцитний державний бюджет, повідомив прем'єр-міністр України Микола Азаров на своїй сторінці Facebook.

"Ми поставили перед собою завдання: вийти на бездефіцитний бюджет і поступово скорочувати наші борги. Через кілька років прийти до того співвідношення, яке ми мали в 2007 році. Цей шлях відкриє нам і нашим компаніям доступ на ринок капіталу, прискорить модернізацію країни", - відзначає він.

На думку Азарова, висока вартість російського газу для України призводить до відволікання коштів від соціальних витрат, модернізації країни, зростання держборгу.

"Хочу відповісти на питання - яку ціну ми вже платимо за газ. Це дуже велика ціна і виражається вона не тільки в прямих перерахування великих сум у Росію, а звісно, у відволіканні цих сум від соціальних витрат, модернізації країни, але найбільша ціна - це нарощення державного боргу", - відзначає прем'єр.

Як повідомлялося, сукупний держборг України на кінець 2009 року складав 33% ВВП у порівнянні з 20% на кінець 2008 року і 12,3% - на кінець 2007 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua