Moody's підвищило прогноз щодо зростання ВВП США на 2012 рік до 2,6%


Moody's підвищило прогноз щодо зростання ВВП США на 2012 рік до 2,6%

Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service підвищило прогноз зростання ВВП США на 2012 рік до 2,6% з 2,5%, що прогнозувалися в жовтні, повідомляє агентство MarketWatch з посиланням на дослідження аналітиків Moody's.

На думку експертів Moody's, темпи зростання ВВП США виявляться вищими, ніж очікувалося раніше, проте рівень безробіття і споживчих цін залишиться високим. Фактором, що гальмує відновлення економіки, продовжить залишатися невизначеність щодо боргової кризи в Європі та заходів бюджетної економії в самих США. При цьому зростання ВВП на 2,6% можливе у разі зміни державної фінансової політики у сфері витрат і оподаткування, а також виплат з безробіття. Без прийняття необхідних заходів можна очікувати зростання економіки лише на 1,7%.

"Ми очікуємо, що економіка США буде демонструвати кращі темпи зростання в наступному році, ніж зараз, проте все залежатиме від політичних рішень Вашингтона та європейських держав, - наводить агентство слова головного економіста аналітичного відділу Moody's Марка Занді. - Влада Європи продовжує боротися за збереження єврозони, у той час як політики в США не можуть визначитися з масштабами бюджетної економії. Ми вважаємо, що в обох випадках вдасться знайти розумне рішення, проте зберігається значна невизначеність навколо цих питань".

Економіка США може постраждати від наслідків боргової кризи. Як відзначають аналітики Moody's, акції американських компаній припинили зростання з часів виникнення боргових проблем у європейського регіону, а фінансова система США продовжує залишатися під сильним тиском.

"Криза в ЄС погіршує доступ до кредитів по обидві сторони Атлантики", - вважають експерти агентства.

Рівень інфляції, як очікується, виявиться нижче планки Федрезерву в 2%. При цьому експерти не відкидають запуску третього етапу програми кількісного пом'якшення (QEIII) для стимулювання зростання економіки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua